Projekt Tango Brzeg powstał z myślą odkrycia przed Wami świata, o którym tak naprawdę nie mieliście pojęcia, że w ogóle istnieje.

Nikt obok pokazów i milong nie przechodzi obojętnie.

My uchylamy Wam drzwi, za którymi Bóg jeden wie co Was czeka.


Naszą przygodę z tangiem zaczęliśmy w 2004 roku. Ze zdziwieniem odkrywaliśmy niesamowiite możliwości jakie tango daje, zarówno w sferze emocjonalno-psychicznej jak i fizycznej. Jego wielką zaletą jest to, że jest dla każdego. W tangu jedynym kryterium jest: czy partner nas poprosi lub czy partnerka będzie chciała z nami zatańczyć.

Projekt Tango Brzeg to idea stworzenia w małym mieście (mieszkańcy małych miast muszą jeździć za tangiem) miejsca, czasu i przestrzeni gdzie my i każda zbłakana tanguerita i tanguero będą mogli zatańczyć do ulubionych dźwięków.

Ten taniec pozwala cieszyć się życiem.A tak nas widzą

Główni tangeros w Brzegu ;-) Inicjatorzy spotkań tangowych (milong) oraz przewodnicy początkujących. Gorliwi propagatorzy tanga wśród dzieci, młodzieży, dorosłych, starców, kobiet i mężczyzn, wysokich i niskich, grubych i chudych, bagatych i biednych etc. etc. (chyba nawet wśród głuchych)

Tangiem zajmują się od kilku lat - bez przerwy !!

Dla ich znajomych i przyjaciół na dłuższą metę jest to nie do zniesienia. Wszystkie dotychczasowe zainteresowania musiały ulec w konfrontacji z tangusiem, tanguleńkiem, tanguńciem ...

Boże, kiedy to się wreszcie skończy ... ?! Chyba nigdy :-)

/def. by MS/Aktualności


 • Spotkania:
  • Brzeskie Centrum Kultury
  • Ul.Mleczna 5
  • 49-300 Brzeg

  Praktika

  Środa 20.30 BCK, wstęp wolny